Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: select
ja: 選択

en: Settings
ja: 設定

en: Database
ja: データベース

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Analysis
ja: 解析
