Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: select
ru: выбор

en: Settings
ru: Настройки

en: Database
ru: База данных

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Parameters
ru: Параметры

en: Analysis
ru: Анализ
