Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: select
te: ఎంచు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Parameters
te: పరామితులు

en: Analysis
te: విశ్లేషణ
