Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: select
uk: вибір

en: Settings
uk: Налаштування

en: Database
uk: База даних

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Parameters
uk: Параметри

en: Analysis
uk: Аналіз
