Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: select
da: vælg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Parameters
da: Parametre

en: Analysis
da: Analyse
