Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: select
eu: hautatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Database
eu: Datu-base

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Analysis
eu: Analisia
