Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: select
fi: valitse

en: Settings
fi: Asetukset

en: Database
fi: Tietokanta

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Analysis
fi: Analyysi
