Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Analysis
lt: Analizė
