Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: select
sv: välj

en: Settings
sv: Inställningar

en: Database
sv: Databas

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Analysis
sv: Analys
