Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: select
tr: seç

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Database
tr: Veritabanı

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Parameters
tr: Parametreler

en: Analysis
tr: Analiz
