Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: select
ar: اختر

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Analysis
ar: التحليل
