Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: select
ca: selecciona

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Database
ca: Base de dades

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Analysis
ca: Anàlisi
