Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: select
cs: vybrat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Database
cs: databáze

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Analysis
cs: Analýza
