Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: select
de: Auswählen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Database
de: Datenbank

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Parameters
de: Parameter

en: Analysis
de: Analyse
