Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: select
hi: चुने

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Analysis
hi: विश्लेषण
