Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: select
it: seleziona

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Parameters
it: Parametri

en: Analysis
it: Analisi
