Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: select
lv: izvēlēties

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Database
lv: Datubāze

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Analysis
lv: Analīze
