Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: select
pl: wybierz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Database
pl: Baza danych

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Parameters
pl: Parametry

en: Analysis
pl: Analiza
