Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: select
ro: selectare

en: Settings
ro: Setări

en: Database
ro: Bază de date

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Parameters
ro: Parametri

en: Analysis
ro: Analiză
