Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: select
sk: výber

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Database
sk: Databáza

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Parameters
sk: Parametre

en: Analysis
sk: Analýzy
