Tripal Blast Analysis (7.x-3.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: select
vi: chọn

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Analysis
vi: Phân tích
