Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: yes
af: ja

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad
