Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: yes
am: አዎ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ
