Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: yes
ast: Sí

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: no
ast: non
