Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: yes
be: так

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: view
be: глядзець

en: created
be: створана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: no
be: не

en: Machine name
be: Машынная назва
