Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: yes
bo: ཡིན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: no
bo: མིན

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Link label
bo: ཁ་བྱང་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: View name
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང
