Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: yes
bs: da

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: View name
bs: Ime view-a
