Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: yes
da: ja

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: view
da: vis

en: created
da: oprettet

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: no
da: nej

en: Replace
da: Erstat

en: Target type
da: Måltype

en: Link label
da: Link-mærkat

en: Machine name
da: Internt navn

en: View name
da: Navn

en: Invalid URL.
da: Ugyldig URL
