Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: yes
et: jah

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: view
et: näita

en: created
et: loodud

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: no
et: ei

en: Replace
et: Asenda

en: Link label
et: Lingi silt

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: View name
et: Vaate nimi
