Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: yes
eu: bai

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: no
eu: ez

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: View name
eu: Erakutsi izena
