Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: yes
fi: kyllä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: view
fi: näkymä

en: created
fi: luotu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: no
fi: ei

en: Replace
fi: Korvaa

en: Target type
fi: Kohdetyyppi

en: Link label
fi: Linkin otsikko

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: View name
fi: Näkymän nimi

en: Invalid URL.
fi: Epäkelpo verkko-osoite.
