Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: yes
gl: si

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: view
gl: vista

en: created
gl: creado

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: no
gl: non

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Link label
gl: Etiqueta da ligazón

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: View name
gl: Nome da vista
