Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: yes
hu: igen

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: view
hu: megtekintés

en: created
hu: létrehozva

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: no
hu: nem

en: Append
hu: Hozzáfűzés

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Target type
hu: Cél típusa

en: Link label
hu: Hivatkozás felirata

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: View name
hu: Nézet neve
