Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: yes
hy: այո

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: no
hy: ոչ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
