Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: yes
kk: Иә

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол
