Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: yes
lv: jā

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: view
lv: skatīt

en: created
lv: izveidots

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: no
lv: nē

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Link label
lv: Saites teksts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.
