Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: yes
mk: да

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош
