Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Replace
my: အစားထိုးရန်
