Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: yes
nn: ja

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: no
nn: nei

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
