Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: yes
ro: da

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: view
ro: afișează

en: created
ro: creat

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afişează

en: Path
ro: Cale

en: no
ro: nu

en: Target type
ro: Tipul țintei

en: Link label
ro: Legătură etichetă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: View name
ro: Numele vizualizării
