Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: yes
sk: áno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: no
sk: nie

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: View name
sk: Meno pohľadu
