Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: yes
sl: da

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Machine name
sl: Strojno ime
