Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: yes
sq: po

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: no
sq: jo
