Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: yes
sv: ja

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: view
sv: visa

en: created
sv: skapad

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: no
sv: nej

en: Append
sv: Lägg till

en: Replace
sv: Ersätt

en: Target type
sv: Måltyp

en: Link label
sv: Länkens etikett

en: Javascript
sv: JavaScript

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: View name
sv: Namn på vyn
