Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: yes
th: ตกลง

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: no
th: ไม่

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: View name
th: ดูชื่อ
