Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: yes
ca: sí

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: view
ca: mostra

en: created
ca: creat

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Class
ca: Classe

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Target type
ca: Tipus d'objectiu

en: Link label
ca: Etiqueta de l'enllaç

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: View name
ca: Nom de la vista

en: Invalid URL.
ca: URL invàlida.
