Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: yes
he: סוגים

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: no
he: לא

en: Delta
he: דלתא

en: Replace
he: החלפה

en: Target type
he: סוג יעד

en: Link label
he: תווית הקישור

en: Machine name
he: שם מכונה

en: View name
he: שם ההיבט
