Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: no
ht: Non
