Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: yes
ku: بەڵێ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: no
ku: نەخێر
