Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: yes
lt: taip

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: view
lt: peržiūrėti

en: created
lt: sukurta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: no
lt: ne

en: Class
lt: Klasė

en: Link label
lt: Nuorodos etiketė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas
